21.02.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół...

Wizytacja

Studniówka 

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

Trwają przygotowania tegorocznych maturzystów...

W dniach 13 - 20 stycznia 2024 grupa młodzieży...

 Tegoroczny orszak w Sokołowie  miał swój...

SZKOLNA WIGILIA

 

Jedną z...

SZKOLNA WIGILIA
 
...

ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA

 

14...

IV HALOWY TURNIEJ SZKÓŁ KATOLICKICH w SIEDLCACH.

11 marca 2016r. uczestniczyliśmy w IV Halowym Turnieju Katolickich Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego. Turniej zorganizowało I Katolickie LO w Siedlcach z Patronatem Honorowym Biskupa Siedleckiego x. Kazimierza Gurdy, Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

         Zgłosiło się 5 szkół, których reprezentacje rozgrywały mecze 2 x 8 minut systemem „każdy z każdym”. Łącznie było 20 meczy. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyło KLO Garwolin, II miejsce SLO Sokołów Podlaski, III miejsce KLO Biała Podlaska, IV miejsce I KLO Siedlce, V miejsce SLO Mińsk Mazowiecki.

         Wkategorii chłopców I miejsce zdobyło KLO Garwolin, II miejsce KLO Siedlce,III miejsce SLO Sokołów Podlaski, IV miejsce KLO Biała Podlaska i V miejsce SLO Mińsk Mazowiecki.

         Turniej zakończyły krótkie przemówienia x. Pawła Fidelskiego, Prezydenta Miasta Wojciecha Kudelskiego, Pani Dyr. Królikowskiej z Kuratorium Oświaty, Grzegorza Orzełowskiego z Rady Rozwoju Miasta i Z-cy Dyr. I KLO Siedlce Jolanty Łopuskiej.

         Następnie Organizatorzy rozdali wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy, oraz najlepszym drużynom z miejsc I – III puchary i ładne statuetki. Statuetkę „Najlepszy zawodnik” w kategorii chłopców otrzymał Piotr Goś z SLO Sokołów Podlaski /klasa III b/ i statuetkę „Najlepsza zawodniczka” w kategorii dziewcząt – Karolina Ciach z SLO Sokołów Podlaski /klasa I b/. Gratulacje.

         Drużyna dziewcząt: Karolina Ciach, Emilia Bolesta, Karolina Klimczuk, Paulina Wierzbicka, Kamila Piejka, Karolina Onisk, Agata Bujno, Anna Grzegorczyk, Natalia Skórka.

            Drużyna chłopców: Oskar Szczekutek, Filip Przychodzeń, Maciej Bajdecki, Kamil Harasim, Michał Pasek, Hubert Fajkowski, Piotr Goś, Paweł Jarosz, Paweł Makolewski, Marek Mikołajczuk.

Opiekun- K.Zdzichowski.

Polecamy