BOSKI FESTIWAL

22...

MŁODZIEŻOWE ZAWODY STRZELECKIE

Kazimierz Zdzichowski

15.06.2022r. na strzelnicy PZSS ul.Lipowa 83 odbyły się zawody strzeleckie w konkurencji karabinek pneumatyczny, dystans 10m. Startowały dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

W rywalizacji o Puchar Burmistrza Miasta Sokołów Podlaski nasza drużyna SSP klasa 7-/Zembrowska Maja, Leszczyńska Maja, Mikołajczuk Maja/ zajęła drugie miejsce, a druga drużyna /Rogozińska Zuzanna, Denisiuk Zofia, Renik Krzysztof, Filipek Maja/ miała szanse powalczyć w klasyfikacji indywidualnej.MISTRZEM POWIATU został Renik Krzysztof, a wśród dziewcząt- MISTRZYNIĄ POWIATU została Mikołajczuk Maja; V-ce MISTRZYNIĄ - Leszczyńska Maja; IV miejsce zajęła Filipek Maja.

I tak w rywalizacji o Puchar Starosty Powiatu Sokołowskiego - nasza drużyna z SLO zajęła 3 miejsce ,a w klasyfikacji indywidualnej MISTRZEM POWIATU został Paweł Borysiak.