W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole...

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

MISTRZ POWIATU SOKOŁÓW PODLASKI W P. KOSZYKOWEJ CHŁ. GIMNAZJUM

Kazimierz Zdzichowski

12.12,2016r. /poniedziałek/ rozegraliśmy na naszej sali gimnastycznej Mistrzostwa Powiatu Sokołów P. w p.koszykowej chł. gimnazjum .Zgłosiły się trzy drużyny wyłonione w Eliminacjach /zabrakło drużyny z PG Kosów L./. Pierwszy mecz nasza drużyna grała z drużyną Publicznego Gimn. Nr. 1 Sokołów P. systemem 4 x 8 minut z czasem zatrzymywanym na rzuty osobiste i czas dla trenera. Pierwsze trzy kwarty lekko przegrywaliśmy, dopiero mobilizacja w końcowych minutach zaowocowała celnymi rzutami i zwycięstwem 24 : 22. Drugi mecz Turnieju również grała nasza drużyna SG, ale tym razem z PG Sterdyń. Tym razem ,mimo zmęczenia, zwycięstwo było wyraźniejsze, bo wygraliśmy 35 :19. Trzeci mecz decydujący o srebrnym medalu rozegrały drużyny PG  Nr 1 Sokołów P. i PG Sterdyń. I tu nastąpiła niespodzianka, gdyż drużyna ze Sterdyńi wygrała wynikiem 30 : 18.

WYNIKI.

I miejsce ,dyplom, puchar, medale, tytuł MISTRZA  Powiatu i prawo reprezentowania na wyższym szczeblu rozgrywek - drużyna Salezjańskiego Gimnazjum w Sokołowie Podlaskim;

II miejsce, dyplom, medale - drużyna P Gimn. Sterdyń;

III miejsce, dyplom, medale - drużyna P Gimn. Nr 1 Sokołów P.

W tym miejscu należą się podziękowania sędziom - bracia Karol i Daniel Krakowscy oraz sędzinom / Maja , Pola, Marta i Karolina/, które tworzyły tzw. Stolik Sędziowski.

Skład drużyny SG: Osial Piotr, Roman Kamil, Zakrzewski Filip, Wilk Sebastian, Gębicki Maciej, Błoński Dominik, Wrzosek Maciej, Woźniak Jakub, Ambroziak Michał, Czarkowski Mateusz, Paluch Michał, Rosochacki Kacper.