Rewelacyjnie zaprezentowały...

W piątek i sobotę (24-25...

02 marca 2023 r. w hali sportowej przy ul.x....

18 lutego br. grupa uczniów...

W dniu 7 lutego br. w hali...

Bal karnawałowy.

Studniówka w tym roku, odbyła się w...

URODZINY KSIĘDZA DYREKTORA
...

ORSZAK TRZECH KRÓLI

 

Święto...

To jedna z...

SUKCESY GIMNAZJALISTÓW W JĘZYKOWYM PROJEKCIE FILMOWYM

W październiku 2015r. pani Anna Złotkowska ogłosiła na lekcji ogólnopolski konkurs filmowy z języka angielskiego New Voices over 2 you. Do wyboru było kilka tematów m.in. Inception of filmmaking i Estate Agents, które wybrały nasze grupy. Do pierwszego projektu przystąpiła grupa uczniów z kl. IIB SG w składzie: Roksana Kurowicka, Maja Mazur, Julia Suchenek i Kacper Godlewski. Grupa projektowa podjęła się nagrania zwiastuna do nieistniejącego jeszcze filmu o przygodach Agenta 007. Natomiast uczniowie z klasy IIA SG w składzie Jakub Flisiuk, Mikołaj Próchenko, Patrycja Sałata i Aleksandra Zdzieborska postanowili wykonać projekt na drugi z w/w tematów, by pokazać jak wygląda proces zakupu pewnej nietypowej posiadłości. Efekty naszej pracy zostały również przedstawione jako projekty gimnazjalne, które podczas prezentacji bardzo spodobały się komisji i uczniom. Zadania wymagały od nas wielu godzin pracy i przygotowań, gdyż regulamin konkursu narzucał ściśle określone kryteria. Musieliśmy używać określonych zwrotów, pamiętając przy tym o poprawności językowej, przestrzegać praw autorskich i zmieścić się  w limicie czasowym, aby prace nie były zdyskwalifikowane.

Żadne z nas nie spodziewało się tak wielkiego sukcesu jakim było zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w konkursie. W ramach nagród otrzymaliśmy – tablety – dla uczniów z klasy IIB za zajęcie pierwszego miejsca i smartwatche dla klasy IIA za zajęcie drugiego miejsca.

Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu w konkursie serdecznie dziękujemy i mamy szczerą nadzieję na wspólną realizację kolejnych ciekawych projektów.

Link do zwycięskich prac znajdziecie poniżej.

http://www.macmillan.pl/component/content/article/?id=3502

~Julia Suchenek i Roksana Kurowicka IIB SG

Polecamy