21.02.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół...

Wizytacja

Studniówka 

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

Trwają przygotowania tegorocznych maturzystów...

W dniach 13 - 20 stycznia 2024 grupa młodzieży...

 Tegoroczny orszak w Sokołowie  miał swój...

SZKOLNA WIGILIA

 

Jedną z...

SZKOLNA WIGILIA
 
...

ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA

 

14...

V-ce Mistrzostwo Powiatu w koszykówce chłopców

Krzysztof Iwański

W poniedziałek 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Zawody zorganizowane zostały przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna licealistów godnie i z dużym sukcesem reprezentowała naszą szkołę. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce w turnieju, ulegając po aż dwóch dogrywkach zwycięzcy zawodów drużynie I Liceum.

Tym samym zdobyliśmy w tym roku szkolnym tytuł V-ce Mistrzów Powiatu Sokołowskiego w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych.

Wyniki:

Zespół Szkół CKR - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące         12:17

I LO - Zespół Szkół nr 1                                                                   21:14

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - I LO                                24:30

Zespół Szkół CKR - Zespół Szkół nr 1                                            18:15

Zespół Szkół CKR -I LO                                                                 10:13

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 1                      14:17

 

KOLEJNOŚĆ:

  1. I LO
  2. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące   
  3. Zespół Szkół nr 1
  4. Zespół Szkół CKR                                                                                      

 

Skład drużyny chłopców Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego: Cegiełka Jakub, Góral Kacper, Jurczak Kacper, Siepliński Maciej (wszyscy kl.  2A), Idzikowski Bartłomiej, Karolczuk Mikołaj, Leszczyński Piotr, Osipiak Bartosz (kapitan), Ruciński Karol, Trebnio Kacper (wszyscy kl. 3A), Pawelec Karol (kl. 3B)

Opiekun drużyny: Krzysztof Iwański

Polecamy