Dnia 21 maja 2018r. uczniowie klasy I SSP...

Dnia 14.05 obie grupy klas...

   Tą jakże słoneczną...

Inspektorialne Święto Liturgicznej Służby...

Maturzyści zaczęli zdawać....

Uroczystości Święta...

Koniec kwietnia to w szkołach...

Nadszedł czas egzaminów...

Wycieczka do Białegostoku

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol
   15 grudnia 2016 roku grupa z Udźwiękowienia Filmów, Muzyki w Reklamie wraz z 2a SG wybrali się na wycieczkę do stolicy woj. podlaskiego – Białegostoku. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy w Muzeum Historii Medycyny i Farmacji w Białymstoku, gdzie bardzo mili panowie opowiedzieli nam o służbie zdrowia z dawnych czasów. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, w którym przywitała nas pani przewodnik i opowiedziała historię powstania kościoła oraz zachęcała do modlitwy za wstawiennictwem bł. ks. Michała Sopoćki. Wychodząc z kościoła zostawiliśmy krótki wpis do kroniki, dzięki któremu na zawsze wpisaliśmy się w historię tego pięknego Sanktuarium.   Następnym punktem naszej wycieczki było Muzeum Motoryzacji i Techniki, gdzie mogliśmy podziwiać zjawiskowe dzieła dawnej motoryzacji. Było na czym „zawiesić oko”. Dzięki życzliwości pracowników tego muzeum mogliśmy podziwiać samochody nie tylko z zewnątrz ale i w środku. Kolejnym i zarazem wyczekiwanym miejscem w planie naszej wycieczki była Galeria Jurowiecka, w której posililiśmy się.
   Ukoronowaniem naszej podróży była wizyta w Operze i Filharmonii Podlaskiej na spektaklu pt. „Zemsta Nietoperza”. Operetka składała się z trzech aktów. Każdy na swój sposób przypadł do gustu uczniom. Prócz porywającej fabuły, przepięknej scenerii i idealnej obsady, artystów możemy pochwalić również za bardzo dobrej jakości wokal. 
   Naszym zdaniem wycieczka była wspaniała. Nawet niska temperatura nie zdołała zepsuć wspaniałej atmosfery, którą wszyscy nawzajem się otoczyliśmy.
   Bardzo dziękujemy Pani Soczkiewicz, Pani Iwańskiej oraz Panu Naworolowi za tą wspaniałą przygodę! 
Aleksandra Zdzieborska
Maja Pikalska

Polecamy