ORSZAK TRZECH KRÓLI

Po raz kolejny...

Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej...

14 grudnia 2021 roku dla...

W poniedziałek, 6 grudnia obchodziliśmy...

AKCJA KLASY 2B SLO W...

W piątek 26 listopada...

11.11.2021r. nasz Poczet Sztandarowy ,...

Zapraszamy! :)

Cecyliada 2015

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol

W czwartek 19 listopada 2015 odbyła się w naszej szkole Cecyliada. Tradycyjnie swój talent muzyczny przedstawiło nam wiele osób. Widzieliśmy wiele znanych nam z poprzednich edycji twarzy, ale nie tylko. Sporym zaskoczeniem był dla wszystkich zespół utworzony przez kilku chłopaków z pierwszej klasy gimnazjum. Krótko mówiąc porwali widownię (zwłaszcza tą kobiecą część). Oprócz występów wokalnych i instrumentalnych mogliśmy oglądać intrygujący spektakl przygotowany przez szkolne kółko teatralne.

Po części artystycznej przyszedł czas na kilka słów od księdza dyrektora, a później nastąpiło przekazanie władzy nowym samorządom gimnazjum i liceum.  Wysłuchaliśmy przemów starego i nowego samorządu. Uprzejmościom nie było końca...

Ostatnim punktem wieczoru było głosowanie na najlepsze występy w danej kategorii. Swoje głosy oddawaliśmy na specjalnie do tego przygotowanych kartach. 

Chyba wszyscy obecni na Cecyliadzie powinni przyznać, że warto było wyjść z domu, chociażby po to żeby nie musieć odrabiać lekcji ;)
Julia Jurczak

Polecamy