W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole...

Studniówka

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

DRUŻYNA CHŁOPCÓW z SALEZJAŃSKIEGO GIMNAZJUM w Finale Rejonu w piłkę koszykową i Finale Powiatu w piłkę siatkową,

1 marca 2016r. na naszej sali gimnastycznej odbyły się eliminacje miejskie szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. Zgłosiło się łącznie 5 szkół: Salezjańskie Gimnazjum, P.G. Rozbity Kamień, P.G.Nr. 1 Sokołów P., P.G. Nr. 2 Sokołów P. i P.G.Bielany. Do Finału Powiatowego awansowały w/w dwie pierwsze drużyny.

3 marca 2016 r. w Bielanach odbył się w/w Finał Powiatowy. Pierwszy półfinał wygrała drużyna Gimnazjum Rozbity Kamień z drużyną P.G. Skrzeszew a drugi półfinał wygrała nasza drużyna Salezjańskiego Gimnazjum z drużyną P.G. Sterdyń. Mecz o III miejsce wygrała drużyna P.G. Sterdyń z drużyną P.G. Skrzeszew. Natomiast mecz o I miejsce pomiędzy drużynami S.Gimnazjum i P.G. Rozbity K. był bardzo wyrównany. O zwycięstwie decydował trzeci set, który wygrała 15:10 drużyna z Rozbitego Kamienia.

Na koniec turnieju rozdano puchary, medale i dyplomy pamiątkowe.

Drużyna V-ce Mistrzów Powiatu Sokołowskiego: Gdula Bartosz, Sadłowski Łukasz, Szymański Piotr, Wilk Sebastian, Gębicki Maciej, Osial Piotr, Turos Michał, Ruciński Piotr, Suchożebrski Mateusz, Wierzbicki Bartłomiej, Chadaj Szymon, Florczuk Nikodem, Strzała Adam.

2 marca 2016r. w Siedlcach w PG Nr. 6 odbył się FINAŁ Regionu Siedleckiego SZS w p.koszykowej chłopców szkół gimnazjalnych. Pierwszy Półfinał wygrała drużyna PG Nr. 6 /I skład/ z drużyną PG Stok Lacki , a drugi Półfinał wygrała drużyna PG Nr. 6 / II skład/ z naszą drużyną Salezjańskiego Gimnazjum. Po kwadransie przerwy rozegraliśmy mecz o III miejsce z drużyną PG Stok Lacki przegrywając go. Na podkreślenie zasługuje fakt, że w dwóch pierwszych kwartach prowadziliśmy oraz i to, że drużyny siedleckie są zapleczem klubu koszykarskiego, a z takimi trudno jest amatorom rywalizować.

Skład drużyny SG: Chadaj Szymon, Strzała Adam, Turos Michał, Wierzbicki Bartłomiej, Sadłowski Łukasz, Leszczyński Michał, Gdula Bartosz, Osial Piotr, Wilk Sebastian.