22 maja 2026 r. uczniowie...

W dniu 27 maja na stadionie...

Tegoroczny festyn szkolno-parafialny mimo...

3 maja 2026 r. w naszym mieście, w Sokołowie...

W piątek, w atmosferze wzruszenia i dumy,...

25 kwietnia 2026 r. w Zespole Szkół...

W tym tygodniu duży sukces...

4 marca uczniowie klasy 1A...

W czwartek 19 lutego w hali...

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce dziewcząt szkół ponadpodstawowych

Krzysztof Iwański

W dniu 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w koszykówce dziewcząt szkół ponadpodstawowych. Impreza odbyła się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentacje szkolne rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Zespół naszych licealistek zwyciężył we wszystkich meczach i po raz kolejny zdobył tytuł Mistrzyń Powiatu Sokołowskiego w koszykówce w kategorii Szkół Ponadpodstawowych.

Teraz drużyna dziewcząt z SLO rywalizowała będzie na etapie międzypowiatowym regionu siedleckiego. Zawody odbędą się na początku grudnia, a gospodarzem turnieju jednej z grup będzie nasza szkoła.

GRATULUJEMY

Wyniki:

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół CKR              36:15

Zespół Szkół CKR - Zespół Szkół nr 1                                                19:8

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 1               47:21

 

KOLEJNOŚĆ:

1.       Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące    

2.       Zespół Szkół CKR                                   

3.       Zespół Szkół nr 1                                      

 

Skład drużyny dziewcząt z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego:

Pasik Aleksandra, Zaczek Oliwia (2A SLO)

Pajewska Kornelia (2C SLO)

Gromek Amelia, Lesiuk Julia (3A SLO)

Matusik Małgorzata (3C SLO)

Dmowska Weronika, Oleszczuk Natalia i Wyszomierska Zofia (wszystkie 4A SLO)

trener drużyny: Krzysztof Iwański

Polecamy