W środę 16 września 2020...

Prosimy o zapoznanie się z zasadami...

Po nietypowo długiej...

26 czerwca uczniowie Zespołu Szkół...

Czas płynie tak...

Dla ponad 347,7 tys....

"Metro, którego nie znamy"

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol

Uczestnicy zajęć artystycznych, 28 maja 2015r. pojechali na musical "Metro":

Warszawski teatr "Buffo" choc może wydaje się niepozorny i nie zachwyca swoim wygladem, to na pewno zadziwia swoim wnętrzem. "Metro" jest z pewnością jednym z najsłynniejszych polskich musicali, który juz od ponad 20 lat gości na deskach teatrów. Czy to za sprawą szkolnych wycieczek, czy tez własnej chęci tysiące osób widziały już to nieprzeciętne przedstawienie, a dla tych, którzy jeszcze go nie widzieli mam tylko jedną radę - zróbcie to jak najszybciej a osobiście moge wam poręczyć, że nie pożałujecie swojej decycji.

Wbrew pozorom historia rozgrywajaca się w podziemiach metra jest naprawdę wyjątkowa, a towarzyszący jej świst przejeżdżających pociągów tylko dodaje charakteru. Tancerze, muzycy, niespełnieni ludzie poszukujący sensu swojego życia, oraz dwójka głównych bohaterów, między którymi narodziło się niechciane uczucie. Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość to chemia a nie fizyka. Wszyscy próbują dotrzeć do wyznaczonego sobie celu. Ale czy każdy wsiądzie do odpowiedniego pociągu?

Warszawskie "Metro" opowiada o perypetiach młodych ludzi, zagubionych w tym szalonym świecie, za którym tak ciężko nadążyć. Przejeżdża ono przez smutną prawdę obecnej rzeczywistości, zatrzymując się przez zaledwie kilka chwil na przystankach wolnych od problemów i żałości. Wszyscy znajdą w nim jakiś kurs dla siebie. Pozostaje więc tylko pytanie: Czy każdy wsiądzie do odpowiedniego pociągu...?

Emilia Lisiecka

Polecamy