W ostatnim czasie uczniowie z klas 2 liceum...

PIKNIK SALEZJAŃSKI

Pierwszy sygnał, że rok szkolny bardzo szybkim...

W tym roku odbyła się już...

Przedmiotem Konkursu było...

W poniedziałek 8 kwietnia...

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

 

Za...

W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

02 marca uczniowie Salezjańskiego Liceum...

Nocowanie w szkole 03-04.11.2017

Aleksandra Pietrzak

3 listopada, w piątek, klasa II C SG pod opieką pani Anny Jodłowskiej-Kozłowskiej, pani Aleksandry Pietrzak oraz ks. Sławomira Lubińskiego postanowiła spędzić noc w szkole.
   Około godziny 18 kilka osób z naszej klasy spotkało się, aby przygotować szkołę na tę wesołą noc. Reszta klasy doszła do placówki o godzinie 19. Po zostawieniu swoich rzeczy w klasie, udaliśmy się na zajęcia integracyjne z ks. Sławkiem, po których poszliśmy nakarmić nasze brzuchy pyszną pizzą.  Następnie pozwoliliśmy wykazać się dziewczynom z naszej klasy, które przygotowały dla nas kilka fajnych gier. Później postanowiliśmy się trochę poruszać i kilka dziewczyn urządziło nam lekcję umby. Wykończeni po nocnych tańcach udaliśmy się na świetlicę, aby posilić się nieziemskimi goframi. Przyszedł czas na zrelaksowanie się przy filmie. Część z nas po seansie wskoczyła do swoich śpiworów i poszła spać, jednak niektórym atrakcji było jeszcze mało, więc nie przeszkadzając reszcie po cichutku sobie grali lub rozmawiali. Niestety, przyszedł też czas na sen dla tej drugiej części.
    Po tym króciutkim śnie, wszyscy jak nowo narodzeni wstaliśmy, aby doprowadzić szkołę do stanu w jakiej ją zastaliśmy. No i wreszcie, po ciężkim sprzątaniu - śniadanie! Spędziliśmy ze sobą jeszcze trochę czasu i niewyspani, ale szczęśliwi, wróciliśmy do swoich domów.

Gabriela Toczyska IIC SG

Polecamy