21.02.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół...

Wizytacja

Studniówka 

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

Trwają przygotowania tegorocznych maturzystów...

W dniach 13 - 20 stycznia 2024 grupa młodzieży...

 Tegoroczny orszak w Sokołowie  miał swój...

SZKOLNA WIGILIA

 

Jedną z...

SZKOLNA WIGILIA
 
...

ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA

 

14...

Razem możemy wszystko :)

Grażyna Błońska

AKCJA KLASY 2B SLO W RAMACH WSPÓŁPRACY ZE ŚRODOWISKOWYM DOMEM POMOCY

 W SOKOŁOWIE PODLASKIM

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, to również czas, gdy jesteśmy razem. To czas, gdy w sposób szczególny patrzymy na człowieka obok nas, który ma często mniej od nas, człowieka, który potrzebuje pomocy i naszego wsparcia.

W ramach współpracy ze Środowiskowym Domem w Sokołowie Podlaskim klasa 2b SLO wraz z wychowawcą p. Sylwią Skrzeszewską zebrała i przekazała artykuły codziennego użytku pracownikowi ŚDS  z przeznaczeniem dla podopiecznego i jego rodziny, znajdującej się  w trudnej sytuacji materialnej. Mamy nadzieję, że nasze działanie przyniesie choć odrobinę uśmiechu i radości w rodzinie niepełnosprawnego uczestnika ŚDS w ten świąteczny czas. Żałujemy tylko, że nie możemy się spotkać osobiście ze względu na trudny okres pandemii.

Dnia 3 grudnia obchodzony jest Dzień Niepełnosprawności. W ramach współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy klasa 2B SLO uczciła ten dzień wystawą prac umieszczonych w holu naszej szkoły. Wystawione prace powstały na zajęciach w Środowiskowym Domu Pomocy. Wykonane zostały przez osoby niepełnosprawne, a część z nich - przy współpracy uczniów klasy 2b. Oczywiście jest to prezentacja tylko części prac wykonywanych przez uczestników placówki. 

W tym dniu życzymy wszystkim osobom zmagającym się z ograniczeniami i trudnościami w codziennym życiu jak najmniej zmartwień, zdrowia, miłości, uśmiechu na co dzień i dobrych ludzi wokół.

S.Skrzeszewska

Polecamy