Dokładnie o godzinie 11.11...

Dnia 19.10.2019  wyruszyła...

Dnia 17.10.2019 klasy...

W piątek 18 października w...

Dnia 11 października 2019...

W piątek 4 października...

Stoją przed wami – dawne maluchy

Ładnie...

24.09 oraz 25.09.2019r. ...

Do wrześniowego sukcesu dziewcząt SLO w p....

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

ablonska

Wakacje mają same zalety i tylko jedną wadę – trwają zdecydowanie za krótko. Tegoroczne też są już niestety wspomnieniem.

2 września, uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich w Sokołowie Podlaskim, tak jak tysiące innych uczniów w całej Polsce, zebrali się, by przywitać nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą, która, jak podkreślił Ksiądz Dyrektor, jest najważniejszym punktem tego uroczystego dnia. Przed nami nowe działania i nowe wyzwania, niektóre bardzo poważne – warto zacząć od powierzenia Panu Bogu tego wszystkiego, co nas czeka.

Następnie odbyło się spotkanie w sali gimnastycznej. Ksiądz Dyrektor powitał nowych nauczycieli i nowych uczniów – szczególnie ciepło zwrócił się do pierwszaków ze szkoły podstawowej, ale też do uczniów klas pierwszych liceum, których w tym roku jest niemało, bo szkołę średnią rozpoczynają również absolwenci szkoły podstawowej. Społeczność szkolną w tym roku szkolnym tworzyć będzie 441 uczniów – to imponująca liczba, ale też wyzwanie, choćby ze względu na ilość pomieszczeń.

Po prezentacji nowych klas uczniowie spotkali się jeszcze z wychowawcami w klasach.

Przed nami jeszcze ostatnie wolne popołudnie, a od jutra - ciężka praca. Powodzenia smiley

Polecamy