W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole...

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

V-ce MISTRZ REJONU SIEDLECKIEGO W P.NOŻNEJ CHŁ. GIMNAZJUM

Kazimierz Zdzichowski

24.04.2017r. na boisku przy ul. Sportowej w Mińsku M. uczestniczyliśmy w FINALE Rejonu Siedleckiego w p.nożnej chłopców gimnazjum. Zgłosiły się 4 drużyny wyłonione z wcześniej przeprowadzonych eliminacji. Graliśmy systemem pucharowym 2 x 15 min. Pierwszy mecz nasza drużyna Salezjańskiego Gimnazjum w Sokołowie P. wygrała z drużyną Gimn. Nr. 6 Siedlce wynikiem 4 : 1 i automatycznie awansowała do ścisłego FINAŁU. Drugi mecz eliminacji drużyna Gimn. Nr. 1 Mińsk M. wygrała z drużyną Gimn. Mrozy 6 : 1 i również awansowała do ścisłego FINAŁU. Przegrane drużyny w trzecim meczu Turnieju walczyły o III miejsce i "brązowe" medale - udało się to drużynie z Gimn. Nr. 6 Siedlce, które  pokonało drużynę z Mrozów.

W ścisłym FINALE Rejonu Siedleckiego drużyna G 1 Mińsk M.  pokonała naszą drużynę i zdobyła tytuł MISTRZA , puchar, złote medale oraz prawo gry w Finale województwa mazowieckiego.

Nasza drużyna Salezjańskiego Gimn. w Sokołowie P. zajęła II miejsce , zdobyła tytuł V-ce MISTRZA, puchar i srebrne medale. Tym samym podobnie jak i drużyna z Mińska M. potwierdziliśmy osiągnięcie z poprzedniego roku szkolnego. Na uwagę zasługuje fakt, że w roku poprzednim drużyna z Mińska M. zdobyła tytuł Mistrza województwa mazowieckiego i minimalnie przegrała na dalszym szczeblu rozgrywek.