Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole...

30 listopada 2023 r. /czwartek/, odbyły się na...

W dniu 30 listopada w hali...

Cecyliada 29.11.2023r.

Dzisiaj, 29...

W poniedziałek 20 listopada...

W dniu 16 listopada w hali...

11 listopada 2023 r. /sobota/ uczestniczyliśmy...

11 listopada DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

Złoto licealistek w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Krzysztof Iwański

W dniu 2 października reprezentacja dziewcząt z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego rywalizowała w zawodach sportowych w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych na etapie powiatowym. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim. Zawody odbyły się na stadionie miejskim przy ulicy Lipowej. Reprezentacja składała się z 6 dziewcząt plus 1 rezerwowa. Każda zawodniczka w sztafecie miała do przebiegnięcia 600 metrów.

Licealistki z naszej szkoły w zawodach zajęły pierwsze miejsce zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Sokołowskiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych w kategorii dziewcząt.

Zwyciężając w powiecie nasza sztafeta dziewcząt zdobyła awans do zawodów etapu międzypowiatowego. Zawody regionu siedleckiego obejmującego powiaty: siedlecki, łosicki, węgrowski, miński, garwoliński i sokołowski odbędą się 10 października w Siedlcach wokół zalewu nad Muchawką.

Skład sztafety dziewcząt Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego:

Pogorzelska Maja (3B SLO), Matusik Małgorzata (2C SLO), Pasik Aleksandra (1A SLO), Zaczek Oliwia (1A SLO), Nazarczuk Amelia (1B SLO), Uszyńska Aleksandra (1B SLO) i Wiktorowska Wiktoria (1B SLO).

Opiekun: Krzysztof Iwański

Polecamy