30 lat temu - 1 września 1993 r. zabrzmiał...

6 września klasa 1B SLO razem z wychowawczynią...

W dniach 05 - 06 września klasa I C przebywała...

W dniach 04 - 05 września  klasa I A wraz z...

   Ponieważ 1 września w...

Grono pedagogiczne ZSS w roku szkolnym 2023/...

Serdecznie zapraszamy :)

Za nami kolejne 10 miesięcy – czas płynie...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

ablonska

Przyszedł w końcu ten wyczekiwany przez wszystkich moment – zakończyły się zajęcia szkolne, przed nami wakacje (oby ciepłe i słoneczne).

Dziwny był ten mijający rok szkolny – jego przeważającą część i uczniowie i nauczyciele spędzili pracując w domu. Z jednej strony stwarzało to wiele różnych możliwości pracy, z drugiej – wymagało nieustannej motywacji i samodyscypliny. Kiedy pod koniec maja wróciliśmy do szkoły, okazało się, że trzeba od nowa uczyć się jak być i współpracować z innymi.

Uroczyste zakończenie roku szkolnegow naszej szkole odbyło się 24 i 25 czerwca w trzech odsłonach. Najpierw 24 czerwca po południu ze szkołą pożegnali się uczniowie klas IV-VII oraz kończąca naukę w szkole podstawowej klasa VIII. W piątek rano zakończyło rok szkolny liceum, a w południe najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej czyli klasy I – III.

Zarówno w czwartek jak i w piątek radości z nadchodzących wakacji towarzyszyło jednak uczucie smutku – jak to zwykle przy rozstaniach bywa. Po 16 latach pracy nasze szkoły opuszcza Ksiądz Dyrektor Dariusz Matuszyński. Podczas Mszy Świętych padło wiele pięknych słów podziękowania dla Księdza Dyrektora, wiele dobrych życzeń na kolejne lata. Przemawiali przedstawiciele władz miasta i powiatu, władz oświatowych, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. Były kwiaty, upominki i wiele wzruszeń, jak choćby wtedy, kiedy Ksiądz Dyrektor żegnał się ze sztandarem szkoły. Ale życie człowieka to nieustanna wędrówka, przychodzimy i odchodzimy… Ksiądz Dyrektor pracując w Sokołowie przez 16 lat, na pewno zostawił ślad w tym miejscu i w tym środowisku. Dziękujemy Księże Dyrektorze J

Polecamy